Wydawnictwo Walker Books – Najlepsze Książki Po Angielsku Dla Dzieci i Młodzieży
6 września, 2020
Walker Books jest domem dla książek dla wszystkich grup wiekowych, publikuje wielu nagradzanych autorów, ilustratorów i tytuły literackie, w tym Anthony Horowitz, Cassandra Clare, Lucy Cousins, Guess How Much I Love You autorstwa Sam McBratney i Anita Jeram, Anthony Browne, Patrick Ness, i gdzie jest Wally? Martin Handford. Grupa Walker Books cieszy się wyjątkową strukturą własności, która obejmuje pracowników z całego świata oraz ponad 150 wieloletnich autorów i ilustratorów.
Walker jest wiodącym na świecie, całkowicie niezależnym wydawcą anglojęzycznych książek dla dzieci.

Grupa Walker Books jest jednym z wiodących na świecie niezależnych wydawców książek i treści dla dzieci. Ta tętniąca życiem międzynarodowa grupa obejmuje Walker Books UK, Londyn; Candlewick Press, Somerville, Massachusetts; oraz Walker Books Australia z siedzibą w Sydney i Auckland.

Znana z naprawdę oryginalnych publikacji i wyjątkowej jakości, Walker Books Group jest domem dla czytelników w każdym wieku. Nagrodzeni autorzy i ilustratorzy grupy to: National Ambassador for Children Literature, Kate DiCamillo, MT Anderson, Patrick Ness i Jon Klassen, a głównymi markami grupy są Maisy, Guess How Much I Love You, Tilly and Friends, bestseller Where’s Wally