Wydawnictwo Nosy Crow – Najlepsze Książki Po Angielsku Dla Dzieci i Młodzieży
7 września, 2020
Nosy Crow to wielokrotnie nagradzane, niezależne wydawnictwo dla dzieci. W styczniu 2011 r. Zaczęliśmy publikować książki dla dzieci, które są przyjazne dla dzieci i przyjazne dla rodziców. Celem jest stworzenie książek, które zachęcą dzieci do czytania dla przyjemności.
Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm wydawniczych w Wielkiej Brytanii!

Wydajemy wysokiej jakości komercyjne książki beletrystyczne i non-fiction dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat autorstwa znanych autorów i ilustratorów oraz nowych talentów. Tworzenie dobrze zaprojektowanych książek w wersji fizycznej jest dla nas ważne i uważnie zastanawiamy się nad okładkami, rodzajem papieru i gramaturą papieru, aby nasze książki były atrakcyjne dla oka i przyjemne w trzymaniu.

Mamy między nami dziesiątki lat związków i przyjaźni w międzynarodowym świecie czytelnictwa.

Co jest dla nas ważne?

Dobre książki

Wiemy, że to subiektywne, ale Nosy Crow chce być dumny ze wszystkiego, co publikujemy i robimy. Chcemy mieć pewność, że spełnia on potrzeby czytelnika (lub początkującego czytelnika) i spełnia tę potrzebę tak dobrze, jak to tylko możliwe. Oznacza to świetną ilustrację, świetny projekt i naprawdę świetne teksty. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znaleźć te rzeczy dzięki nowym i uznanym talentom.

Autorzy, ilustratorzy i talenty twórcze

Zdajemy sobie sprawę, że powierzanie twórczości innych ludzi to przywilej. W naszych relacjach z autorami, ilustratorami i innymi kreatywnymi ludźmi staramy się być opiekuńczy, responsywny, szybki i uczciwy. Chcemy, aby czerpali przyjemność z pracy z nami i bycia częścią Nosy Crow.

Nasza kultura

Bardzo się cieszymy, że jesteśmy niezależni. Bardzo się cieszymy, że jesteśmy mali (na razie mamy nadzieję, że będziemy się rozwijać). Bardzo się cieszymy, że możemy być szybcy i elastyczni. W sumie jesteśmy bardzo szczęśliwi. Uważamy, że bycie szczęśliwym i dobra zabawa są ważne i sprawią, że to, co robimy, będzie lepsze i bardziej skuteczne. Nie mamy dużych spotkań. Nie mamy korporacyjnej maszyny, którą musimy karmić. Wszystkie decyzje podejmujemy samodzielnie.

Myślenie międzynarodowe

W swojej karierze stworzyliśmy książki, które odniosły sukces na całym świecie i dobrze znamy rynki światowe. Szukamy książek i aplikacji, które będą dobrze tłumaczyć, i nie możemy się doczekać sprzedaży naszych książek i aplikacji na całym świecie.

Tworzymy książki dla dzieci w wieku 0-12 lat, które są skierowane do dzieci i przyjazne rodzicom.