Płatności

FORMY PŁATNOŚCI


Blue Media
Blue Media jest największym dostawcą rozwiązań w zakresie płatności online w Polsce. Płać szybko, bezpiecznie i wygodnie przy pomocy najpopularniejszych metod płatności takich jak Pay by link, szybkie przelewy, karty płatnicze czy BLIK. Blue Media S.A. jest krajową instytucją płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) i posiada zgodę Narodowego Banku Polskiego (NBP) na prowadzenie Systemu Płatności BlueCash. Posiada certyfikat PCI DSS i działa zgodnie z normą ISO 27001. Rozwiązania oferowane przez Blue Media spełniają wymogi branżowych regulatorów: NBP, KNF i GIODO.


PayPal
PayPal to łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie. Płacąc z systemem PayPal, nie ujawniasz swoich danych finansowych a wybór metody płatności należy do Ciebie! Możesz powiązać swoje konto PayPal z kontem bankowym, kartą kredytową lub debetową i zadecydować w momencie zakupu, która forma płatności najbardziej Ci odpowiada.


Przelew Bankowy
W morzu nowoczesnych rozwiązań nie zapominamy o klasycznych metodach płatności. Klient ma opcję dokonania przelewu tradycyjnego samodzielnie poprzez bankowość elektroniczną, bądź wykonując go osobiście w oddziale, czy na poczcie. To alternatywa dla tych klientów, którzy pokładają największe zaufanie w tradycyjnych metodach pozwalających na osobiste dopilnowanie wszystkich szczegółów transakcji. Zwykły przelew to typowe rozwiązanie na nietypowe sytuacje.
Płatności przelewem tradycyjnym powinny być wykonywane na poniższy rachunek bankowy:
87 1240 1255 1111 0010 8454 2213