Poznaj nas bliżej!
nasza historia

Witamy państwa bardzo serdecznie w Księgarni Internetowej books4children – Magicznym Świecie Książek, Gier, Płyt DVD i Materiałów Edukacyjno – Naukowych w Języku Angielskim Dla Dzieci i Młodzieży.

To właśnie nasza pasja połączona z wieloletnim doświadczeniem oraz ogromne zainteresowanie ze strony polskich i zagranicznych klientów zainspirowały nas do stworzenia tej jedynej i niepowtarzalnej w swoim rodzaju księgarni internetowej specjalizującej się w sprzedaży NOWYCH oraz najwyższej jakości UŻYWANYCH książek, gier, płyt DVD i materiałów edukacyjno – naukowych o różnorodnej i wszechstronnej tematyce w języku angielskim dla dzieci i młodzieży w każdym wieku.

Sami jesteśmy rodzicami i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważną i kluczową rolę w życiu, kształceniu i prawidłowym rozwoju każdego dziecka stanowią książki i gry edukacyjne. Wiemy również jak przydatna w codziennym życiu jest znajomość języka angielskiego, i jak bardzo może ona pomóc, ułatwić i pozytywnie wpłynąć na przyszłość naszych dzieci. Wszyscy stoimy przed bardzo ważnym zadaniem, aby dzieci rozpoczęły swoją przygodę językową na jak wcześniejszym etapie swojego życia, traktując ją bardziej jako dobrą zabawę niż naukę. Dlatego też, wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty mają właśnie na celu ułatwić państwu to zadanie i sprawić by poznawanie i nauka języka angielskiego była frajdą i czystą przyjemnością dla każdego dziecka.

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadają dokładne zdjęcia, informacje o ich aktualnym stanie i przechodzą bardzo szczegółową inspekcję jakości zanim zostaną wystawione na sprzedaż i wysłane do naszych klientów. Ceny podobnych produktów na rynku polskim są czasami niemal kilku krotnie wyższe od proponowanych przez nas cen, co sprawia że zakupy w naszym sklepie to czysta przyjemność i ulga dla państwa portfeli. Gwarantujemy państwu bardzo przystępne ceny jak również profesjonalną obsługę już od samego początku naszej znajomości i współpracy. Zaufało nam już naprawdę bardzo wielu rodziców, nauczycieli jak również przedszkoli i szkół językowych w całej Polsce i Europie, a ich liczba z dnia na dzień wciąż wzrasta.

Dziękujemy i zapraszamy państwa bardzo serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Życzymy miłych i udanych zakupów a w razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą i jesteśmy do państwa dyspozycji.

Karolina Kijeńska – books4children

Thank you!

Sami jesteśmy rodzicami i wiemy jak ważne są książki i gry edukacyjne.