NovaKid – Najlepsza inwestycja w przyszłość waszych dzieci!
21 października, 2020
Kochani! Z Radością i dumą informujemy, iż zaczynamy współpracę z Novakid, która jest liderem w dziedzinie zdalnego nauczania j.angielskiego dzieci w wieku 4-12 lat.
Zabawa językiem angielskim to również nauka. Dzieci są zrelaksowane i mniej spięte, chętniej się uczą i szybciej przyswajają materiał.

Metody nowoczesnej i szybkiej nauki online, prowadzone są przez profesjonalistów z Novakid i dają niezwykle pozytywne efekty w nauce. Zajęcia, które trwają zaledwie 25 minut! nie męczą młodych odbiorców i prowadzone są indywidualnie w zaciszu domowym, bezpiecznym dla dzieci i ich rodziców, co jest niezwykle ważne, szczególnie w obecnej sytuacji jaka ma miejsce w Polsce i na Świecie.

Dzieci otwarte są na wszelkie nowości i przyswajanie wiedzy a nauka przychodzi im z łatwością o ile nie będzie przymusem i zbyt dużym obciążeniem dla nich.

NovaKid ma dobrze wykrztałconych i kreatywnych nauczycieli pracujących wyłącznie z dziećmi, którzy wiedzą jak postępowć i jaką metodą uczyć, by zachęcić dzieci do nauki j.angielskiego. To właśnie dlatego efekty są zaskakująco dobre – a dzieci traktują zajęcia bardziej jako świetną zabawę niż naukę i nie mogą doczekać się następnych lekcji!

Gorąco zachęcamy wszystkich do skorzystania! Gwarantujemy, że na efekty nie będziecie musieli długo czekać!

Metody nowoczesnej nauki online w połączeniu z tradycyjnym czytaniem książek z bajkami, baśniami, przgodami ulubionych bohaterów, które będą czekać na półce własnej domowej biblioteki – z całą pewnością zachęcą dzieci do kontynuowania swojej przygody z j.angielskim.
A co najważniejsze w każdej chwili będzie można do nich zajrzeć i ponownie przeczytać!

A co jak się już znudzą?

to zawsze można oddać młodszemu rodzeństwu lub podarować innym dzieciom i oczywiście kupić nowe książki.

 

Jako znana i doświadczona angielska księgarnia, która w pełni dedykowana jest dzieciom, jesteśmy przekonani, że współpraca z Novakid będzie miała ogromny i pozytywny wpływ na prawidłowy rozwój i edukację dzieci.

Zatem jak widzimy naszą współpracę?

Na połączeniu sił i ogromnych możliwości obu firm Novakid i books4children w dążeniu do zachęcania i przekonania rodziców do inwestowania w swoje pociechy, by miały lepszy i łatwiejszy start w przyszłość! gdyż to właśnie nauka j.angielskiego polegająca na myśleniu, kreatywności i wykorzystaniu potencjału intelektualnego każdego dziecka osobno daje największą szansę na rozwój.

Tylko teraz! Specjalnie dla wszystkich klientów books4children - 10% zniżki na pierwsze lekcje w Novakid!

Kod Promocyjny: BOOKS4CHILDREN – ważny jest do 30 Listopada!